STRAFOR KUTU ÜRETİM

STRAFOR TAŞIMA KUTUSU- Yedi Yonca Strafor ve Ambalaj

Strafor Kutu Üretim Nedir?

Strafor ürünler ; ısı yalıtımı , izolasyon sistemleri ve dekoratif amaçlı bir çok alanda kullanılmaktadır. Strafordan üretilen bir çok malzeme dayanıklı uzun ömürlü malzeme grubuna girmektedir. Strafor ürünlerin sadece dekoratif ya da yalıtım amaçlı bir kullanım çeşiti yoktur. Kullanım alanı geniştir. Straforun dayanıklı yapısı ve uzun ömürüsü sayesinde Strafor Koruyucu Ürünler ya da Strafor Kutular üretilmektedir. Üretilen strafor kutular , içerisindeki ürüne zarar vermez , koruyucu niteliktedir.

Strafor Kutular Ne İşe Yarar?

Strafor Kutular ya da Strafor Koruyucu Ürünler nakliye sırasında zarar görebilecek tüm ürünler ve içerisindeki ürünü soğuğa ve sıcağa dayanıklı özel olarak muhafaza etmek için tasarlanmaktadır. Straforun sıkılaştırılmış gözeneği sayesinde kalıbını aldığı ürünü sarar ve tam muhafaza sağlar. Beyaz Eşya Koruma Straforları , Şişe Koruyucu Straforlar ve Toprak Güveç Koruyucu Straforlar , Kavanoz Koruyucu Straforlar ve Balık Kasa Straforlar bu gruba dahil edilmektedir.

Strafor Gıda İçin Uygun Mudur?

Strafor Balık Kasalarının sağlığa herhangi bir zararı yoktur. Özellikle balıkçılık sektöründe kullanılmaktadır.

Strafor Kutular Kaç Kilogram Taşıyabilir?

Strafor Kutuların kaç kilogram taşıyabildiğinin bir tanımı yoktur. Strafor kutuları gerek üretim gereği (boy,ölçü ve dansite değeri) gerek ise mm kalınlığı sebebiyle üretilen malzemeye göre ağırlık taşıyabilmektedir. Taşınabilecek ürünün kaç kilograma kadar dayanabileceği Strafor üretici firmasına mutlaka sorulmalıdır. Sorulmaması durumunda ürününüz maalesef kutu içerisine sığmayacaktır. Yedi Yonca Strafor ve Ambalaj olarak sizlere daima doğru ve net bilgi verme prensibindeyiz. İstenilen strafor kutunun ne amaçla kullanılacağını bize danışarak en net bilgiyi edinebilirsiniz.

Hangi Ürünler İçin Strafor Kutu Kullanılır?

  • Soğuk Ürün Koruyucu (Balıklar için Balık Kutusu , Dondurmalar İçin Dondurma Kutusu vb.)
  • Kimyasal Ürün Koruyucu (Medikal İlaçlar , Serumlar ve Sıvılar İçin)
  • Nakliye Amaçlı Koruyucu (Beyaz Eşya ve Mobilya Taşıma Sırasında oluşabilecek Hasarlar için Kullanılır)
  • Portatif Ürün Koruyucu (Seramik gibi değerli ve hassas ürünlerin muhafazasında Kullanılır)
  • Değerli Ürün Koruyucu (Otomotiv Yedek Parça ürünlerinde hasar görmemesiiçin kullanılır.)

Strafor Kutu Fiyatları Nedir?

Straforun kutularının net bir fiyatlandırma tablosu yoktur. Bu fiyatlandırma istenilen ürünün ; amacı , boyu , genişliği , dansite değeri(yoğunluğu) gibi çeşitli faktörlere göre değişkenlik göstermektedir. En doğru bilgiyi üretici firmadan almakta fayda vardır. Severek yaptığımız Strafor Kutular için Yedi Yonca Strafor ve Ambalaj’dan fiyat teklifi alabilirsiniz. Fiyat teklifi almak için ilgili sayfayı ziyaret edebilir ya da bu alana tıklayabilirsiniz.

Yorum Yap