Beyaz Eşya Koruma Straforları

STRAFOR-ÜRÜN-KORUMA
Ürün Açıklaması

Beyaz Eşya Koruma Straforu Nedir?

Beyaz Eşya Koruma Straforu , değerli beyaz eşyaların taşıma esnasında zarar görmemesi için tasarlanmış eşyaya özel koruyucu ürünlerdir. Genellikle ürünlerin köşesine ve çevresine yerleştirilen Strafor , Beyaz Eşyayı tam anlamıyla korumaktadır.

Koruma Straforu Hangi Beyaz Eşyalarda Kullanılır?

Buzdolabı , Çamaşır Makinesi , Bulaşık Makinesi , Fırın , Ankestre vb. akıllara gelebilecek tüm beyaz eşyalarda kullanılabilir.

Koruma Straforu Amacı Nedir?

Beyaz Eşya Koruma Straforu , taşıma durumundaki beyaz eşyaları korumak için tasarlanmış strafor ürünlerdir. Köşesine ve çevresine konulan strafor sayesinde taşınacak olan Beyaz Eşyalar korunur ve nakliye esnasında bir hasar görmez.

 

Beyaz Eşya Koruma Straforu Fiyatları Nedir?

Strafor üretimlerinde adet bazlı fiyatlandırma yapılmaktadır. İstediğiniz ürünün ; ölçüsü , adeti ve en-boy oranı gibi çeşitli faktörler fiyatlandırma skalasını etkilemektedir. Fiyatlandırma için en doğru bilgiyi firmalar ölçü bazlı vermektedir. Bursanın Strafor Merkezi olarak sizlere özel fiyat teklifleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Beyaz Eşya Koruma Straforu Nereden Sipariş Verilir?

BURSA STRAFOR ; Kaliteli , Yenilikçi ve Farklı tasarımlarıyla Strafora dair herşeyi barındırıyor. Sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Sipariş için ; WhatsApp , Tele

fon Numaralarımız ya da Sosyal Medya

Beyaz Eşya Koruma Straforu - Fırın Koruma

Beyaz Eşya Koruma Straforu – Fırın Koruma

Beyaz Eşya Koruma Straforu - Kettle Koruma Straforu

Beyaz Eşya Koruma Straforu – Fırın Koruma

Diğer Strafor Ürünleri