BURSA STRAFOR TABELA

BURSA STRAFOR TABELA

Strafor Tabela hem görsellik açısından hem maliyet açısından en uygun fiyatlandırmaya sahip Tabela çeşitidir. Strafor Köpüğün kullanımı tabelaların temizlenmesi , uygulanması gibi bir çok faktörde tercih edilmesinin en temel nedenleri arasındadır. Strafor Kutu Harfler sayesinde tabelanızdaki yazı fontunuzu ya da Logonuzu Strafor olarak kesip Strafor Logo Tabela ya da Strafor Kutu Harf Tabela şeklinde çıkartma yapılabilmektedir. Bursa Strafor Tabela konusunda en başarılı şehirlerden bir tanesidir. Olumsuz hava koşullarında bile Straforun dayanıklı yapısı sayesinde son derece güvenilir bir malzemedir.

Strafor Köpük Harf

Strafor Köpük Harf diye tabir ettiğimiz Harf Kesim işlemi tüm yazı fontlarına uygun olarak üretebilmektedir. Strafor Köpük Harfin kullanım alanları da oldukça geniştir. Organizasyonlardan , işletmelerinin partilerine , dekorasyonlarına kadar bir çok yerde kullanılmaktadır. Sadece işletmeler için değil , ev dekorasyonlarında da Strafor Köpüğü kullanılmaktadır.

Strafor Logo

Strafor Logo ; istenilen renkte , boyutta , fontta kesilebilen yeni nesil reklamcılık örneklerinden bir tanesidir. Strafor Logo denilince tek bir renk , tek bir tip akıllara gelmemelidir. Strafor Logo sayesinde bulunduğunuz İç ve Dış Mekanda kullanabilirsiniz. Kullanılacak olan Strafor Köpük Logolar sizlerin bulunduğunuz ortama görsel bir güzellik katacaktır. Mağazalarda özellikle Vitrinlerde kullanılan Strafor Vitrin Dekorları , AVM’lerde kullanılan Strafor AVM Dekorları de Strafor Logo olarak geçmektedir. Strafor Logo Fiyatları ise istenilen ölçüye , ebata , derinliğe , uygunalacak yere göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Strafor Köpük Harf Tabela

Strafor Köpük Harf Tabelası , strafor harflerden oluşan tabela çeşitleridir. Tabelanızda kullanacağınız Logonun rengi , boyutu , fontu hiç önemli değildir. İstenilen tüm şekilde Strafor Köpük Harf Tabela çalışması yapılabilmektedir. Strafor Logo Kesim sayesinde de tabela yapılabilmektedir. Strafor Köpük Harf Tabela fiyatları ise yapılacak olan Tabelaya göre değişkenlik gösterebilmektedir.

STRAFOR IŞIKLI TABELA

Strafor Işıklı Tabelaların Bursa’da kullanımı oldukça fazladır. Strafor Işıklı Tabelalar kullanıldığı ortama renk katan en güzel tabela örneklerinden yalnızca bir tanesidir. İstenilen Strafor Logoya ya da Strafor Köpük Harf Tabelaya uygulanabilmektedir. Neon Led Tabela ile karıştırılmamalıdır. Tabelaya uygulanan Straforun içine ya da dış çemberine takılarak hoş bir görüntü elde edilmektedir. Strafor Işıklı Tabelanın renklendirmesinde herhangi bir sıkıntı olmamaktadır. İstenilen tüm renklerde ışıklandırma yapılmaktadır. Mavi Strafor Tabela , Sarı Işıklı Tabela , Beyaz Işıklı Strafor Tabela gibi tüm çeşitler üretilebilmektedir.

STRAFOR TABELA FİYATLARI

Fiyatlandırmaya dair net bir tutar söyleyemesek de Ahşap , Metal , Kompozit tabelaya nazaran çok daha uygun olduğunu size söyleyebiliriz. Straforun maliyeti diğer tüm tabelalardan daha uygundur ; fiyatlandırma çeşitli etkenlere göre değişkenlik gösterebilmektedir. Fiyatlandırmanın değişmesine neden olan etkenler aşağıdadır

  1. İstenilen Strafor ürünün Boyutu/Ebatı
  2. İstenilen Strafor Logo ya da Köpük Harf’in Renklendirilmesi/Boyanması
  3. Straforun Derinliği/Kalınlığı
  4. Uygulama yapılacaksa uygulanacak yerin yüksekliği/boyu/derinliği