Bursa Strafor

Bursa Strafor ; CNC Strafor Kesim , Strafor Koruyucu Ürünler ve Köpük Kesim Merkezi olarak hizmet vermektedir. Strafor , Genleştirilmiş Polistiren Strafor olarak tanınmaktadır.

Strafor Kesim İşlemi

Straforun kullanım alanı oldukça geniştir. Bu sebeple çeşitli sektörlerde ve farklı biçimlerde strafor köpük kullanımı oldukça farklılık gösterebilmektedir. Otomotiv sektörü için yedek parça koruyucu strafor var iken , gıda sektöründe balık kasası strafor kullanılabilmektedir. Bu sebeple strafor kesimi için öncelikle ürün ve sektör seçimi yapılması gerekmektedir. Peki nedir bu Strafor Çeşitleri. Gelin beraber inceleyelim

Strafor Logo Kesim

Köpük Logo Kesimi her firmaya , ölçüye ve derinliğe göre farklılık gösterebilmektedir. CNC Strafor Makinası ile tüm logolarınız uygun ölçülere göre kesilmektedir.

Strafor Köşe Koruyucular

Strafor Ürünlerde belkide en çok tercih edilen koruyucu ürünlerdir. Koruyucu ürünler; nakliye sırasında darbe alınmaması ve muhafaza sırasında olası bir hasarla karşılanmaması için tasarlanmıştır. Genellikle CNC Strafor Kesim üzerinden yapılmaktadır. Mobilya Köşe Koruyucular , Strafor Şişe Koruyucu Ürünler bu kategoriye girmektedir.

Beyaz Eşya Koruma Straforu

Beyaz eşya gibi pahalı ürünler olası bir darbede ciddi masraflar getirebilir. Bu masrafların önüne geçmek için koruyucu şarttır. Koruyucu ürünlerde strafor en mantıklı tercihtir. Köpük ürünler darbe emme özelliği sayesinde koruma için mükemmel bir üründür. Bu sebeple stafor ürünler tercih edilir. Ayrıca maliyet bakımından da en uygundur.

Pasta Straforu / Maket Strafor – Bursa Strafor

Genellikle pastahaneler , organizasyoncular ya da Düğün Salonları tercih etmektedir. Maket olarak üretilen strafor pasta şeklini almaktadır. Bu şekilde bulunulan ortama değer katmaktadır. Özel günlerde vazgeçilmez dekor ürünleridir. Bu sebeple organizasyoncular oldukça tercih etmektedir. Pasta Straforu istenilen ölçü ve ebatlarda üretilir. Üretilen pasta straforunun üzerine istenilen motif verilebilir. İstenirse şeker hamuru kaplanabilmektedir.

Bursa Strafor Kesim Fiyatları

Kesim Fiyatları istenilen modele göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bu nedenle en net bilgiyi ilgili firmadan almanız daha sağlıklı olacaktır. Neler Yapıyoruz sekmesine tıklayarak istediğiniz ürünleri kontrol edebilir ve bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Ulaşım sağladıktan sonra sizlere en uygun fiyat teklifini sunmaktayız. Bursa Strafor Kesim Merkezi olarak istenilen ürün ve adet bilgisi paylaşmanız yeterli olacaktır.