BURSA STRAFOR

STRAFOR NEDİR?

Strafor Ürünler ; bir çok sektörde kullanılabilen EPS Polistiren maddedir. Strafor Köpük ya da EPS Köpük diye de adlandırılan Strafor çeşitli sektörlerde kullanılabilmektedir. Taşımacılık , yedek parça koruma ürünleri , gıda taşıma kutuları , izolasyon ve dekorasyon alanları temel kullanım alanlarıdır.

BURSA STRAFOR

Strafor denilince iş yerlerinin Tabelalarından , İç Mekanlarındaki Strafor Kutu Harflere kadar bir çok alanda görünümü muhtemeldir. Straforun uzun yıllar korunabilen yapısı , kolay temizliği ve sonradan renklendirebilmesi sayesinde Strafor Köpüğü en çok tercih edilen yeni nesil reklamcılık tabelaları olarak geçmektedir.

Strafor Fiyatları diye aratıldığı zaman Google üzerinde çok net fiyat aralığı bulunmayabilir. Bunun temel nedeni Strafor Tabelaların , Strafor Kutu Harflerin veya Strafor Dekor Malzemelerinin uygulanacağı ortama , boyutuna , ölçüsüne göre değişkenlik gösterebilmesidir. 100×50 cm bir Strafor Köpük ile 50×25 cm bir Strafor Köpüğü arasında mutlaka fiyat farkı olacaktır.

Evlerde Tavan Kaplama , Stropiyer , Stropiyer Köpük diye tabir edilen izolasyon ve dekorasyon maddesi de Strafor üretim malzemedir. EPS Köpüklerin arasında bulunan sıkılaştırılmış hava sayesinde uygulandığı zemin için ses , ısı ve nem yalıtımı sağlamakla birlikte evinize hoş bir görüntü katmaktadır.

BURSA STRAFOR FİYATLARI

Bursa’da Strafor ürünleri bulabileceğiniz bir çok yer mevcut. Kullanılan Strafor Köpüğün kalitesi , dansite değerleri , görsel çalışması vb. tercih nedenlerinizi değiştirebilmektedir. Strafor Köpüğün en kalitelisini , en uygununu ve en güzelini bulmak için doğru yerdesiniz. Yedi Yonca Strafor ve Ambalaj olarak sizleri Strafor ile buluşturuyoruz. Tavan Köpük Kaplama ürünlerinden , Strafor Köpüğüne kadar , EPS Köpükten , Dış Cephe Kaplama ürünlerine kadar bir çok Strafor ürünü için bizlerden fiyat teklifi almadan alışverişini tamamlamayın.