Şişe Koruyucu Strafor

BURSA-STRAFOR-ŞİŞE-KORUYUCU
Ürün Açıklaması

ŞİŞE KORUYUCU STRAFOR NEDİR?

Şişe Koruyucu Strafor ; taşıma esnasında zarar görebilecek değerli cam şişelerin korumasında , muhafaza edilmesine yardımcı olan koruma ürünleridir.

ŞİŞE KORUYUCU STRAFOR HANGİ ŞİŞELERDE KULLANILIR?

Strafor Şişe Koruyucular , tüm şişelere göre uygulanabilmektedir. Bir soda şişesi ya da bir şarap şişesi için Şişe Koruyucu Strafor uygulaması yapılabilmektedir.

ŞİŞE KORUYUCU STRAFORU NE İŞE YARAR?

Taşıma durumundaki ya da sergileme durumundaki cam şişeler için üretilen Şişe Koruyucu Straforlar ; içerisindeki ürünün kalıbında çıkartılıp tam ürüne göre oyulmaktadır. Oyulan iç strafora ürün yerleştirilerek ; muhafaza edilmektedir. Muhafaza edilen ürün ; darbeye ve sıvıya karşı dayanıklı bir hâl almaktadır.

ŞİŞE KORUYUCU STRAFOR FİYATLANDIRMASI NEDİR?

Bunun için net bir cevap verilememektedir. İstenilen ürüne , boyutuna , hacmine ve adedine göre fiyatlandırma değişkenlik gösterebilmektedir. Strafor Koruyucu Ürünlerin genellikle adet fiyatlandırması yapılmaktadır. İçerisinde ürünün boyutuna göre adetlendirme ve fiyat skalası stabil kalabilmektedir.
Örneğin ; Soda Şişe Koruyucu Strafor istenildiğinde bir kalıba 6 ürün sığabilmekte iken bir şarap şişe koruyucu strafor kalıbına yalnızca 1 adet şişe sığabilmektedir.

NEREDEN SİPARİŞ VERİLİR?

İnternet sitelerinde Şişe Koruyucu Strafor ürünlerine dair pek çok satıcı vardır. Üretilen straforların bir de kargolama süreci ve kargo fiyatlandırması eklenince fiyatlar uygun gözüksek de birden artmaktadır. BURSA STRAFOR olarak sizlere kendi ürettiğimiz Şişe Koruyucu Strafor ürünlerini elden teslim edebiliyoruz. Elden teslim edilen ürünlerde kargo masrafı ve nakliye sorunları ile karşı karşıya kalmıyorsunuz.

Diğer Strafor Ürünleri