Strafor Organizasyon Ürünleri

STRAFOR ORGANİZASYON TOPLAR - ŞEKİLLER
Ürün Açıklaması

STRAFOR ORGANİZASYON ÜRÜNLERİ NEDİR?

Strafor Organizasyon Ürünleri , genellikle organizasyonlarda , partilerde , düğün , kına gibi toplu aktivitlerde kullanılan dekor amaçlı strafor ürünlerdir. Organizasyonların şekillenmesine , dekoratif görünüme oldukça yardımcı olmaktadır.

STRAFOR ORGANİZASYON ÜRÜNLERİ NASIL KULLANILIR?

Strafor Organizasyon Ürünleri , değişkenlik gösterebilmektedir. Matruşka bir silindir olarak 3’lü blok şeklinde boyanıp masa yanına konulabilmektedir. Harf kesim yapılarak etkinlik sahibi kişinin ismini ön plana çıkartabilirsiniz ya da Pasta Straforu sayesinde hoş bir Pasta görünümlü Strafor yapılarak etkinliğe katılanlara hoş bir görsel sunum yapabilirsiniz.Yapacağınız pasta straforun üzerine şeker hamuru ekleyip çok daha gerçekçi bir görünüme sahip olabilirsiniz. (Pasta Straforu daha çok düğün , nişan gibi organizasyonlarda kullanılmaktadır.)

STRAFOR ORGANİZASYON ÜRÜNLERİ NEREDE KULLANILIR?

Partiler , Düğünler , Organizasyonlar , Sünnetler , Yılbaşı Etkinlikleri , Özel Gün Etkinlikleri , Kına Geceleri , Baby Showerlar , Toplantı Salonları , Fuar Alanları , AVM gibi çeşitli toplu etkinliklerde kullanılmaktadır.

Strafor Organizasyon Ürünleri Fiyatlandırması Nasıl?

Dediğimiz gibi Organizasyon ürünleri tamamen size kalmış bir hayal gücüne dayanmaktadır. Fiyatları da seçeceğiniz/üreteceğiniz Strafor Organizasyon Ürünlerine göre değişkenlik göstermektedir. Matruşka Silindir istenirse boyuta göre , Kutu Harf yazımı istenirse harf adedine göre değişkenlik gösterebilmektedir. En doğru bilgi için BURSA STRAFOR ile iletişime geçmenizi öneriyoruz.

 

STRAFOR ORGANİZASYON TOPLAR - ŞEKİLLER

STRAFOR ORGANİZASYON ÜRÜNLERİ

STRAFOR ORGANİZASYON ÜRÜNLERİ TEKER VE KOLON

STRAFOR ORGANİZASYON ÜRÜNLERİ TEKER VE KOLON

Diğer Strafor Ürünleri