Stropiyer Strafor

Stropiyer Strafor - Yedi Yonca Strafor
Ürün Açıklaması

Stropiyer Nedir?

Yalıtım amaçlı kullanılan Stropiyer Ham Petrolden üretilmiştir. Ham petrolden imal edilen Strafor Stropiyer sentetik bir malzemedir.

Çatı aralarında , İki tuğla arasında ve iç duvarlarda yalıtıma esasen kullanım alanları vardır.

Strafor Stropiyer dayanıklı bir üründür. Stropiyer ürünlerin herhangi bir kullanım tarihi yoktur , sonsuz ömürlüdür. Yıllar sonra erimez ve yok olmaz.

Stropiyer ürünler iki tip çeşitte üretilmektedir. B1 Alev Yürütmeyen Sertifikaya sahip stropiyerler ; ortam sıcaklığı 490°C dereceye ulaşmadığı sürece asla yanmaz. Straforun parlama noktaları ise 360°C – 370°C derecedir. Yanmanın haricinde dayanıklılığı ise ; Sıcaklığın Derecesi ve Süresine bağlıdır.

Direkt su ile temas halinde kapanıklı gözenekli yapısı sayesinde su emme oranı çok düşüktür. Direkt su ile etmesi durumunda özellikleri değiştirmez.

Straforun kullanılacağı yere göre yoğunluğu/kalınlığı/dansite değeri değişmektedir. Isı yalıtımı amacıyla kullanıldığı takdirde 15-30m³ yoğunluklarda kullanılmaktadır. Ambalaj malzemesi olarak kullanılması durumunda 20-100m³ yoğunlukta üretilmektedir.

Tavanlar için kullanın Stropiyer köpük polistirenden üretilmektedir. Tüm evlerin iç mimarisinde kullanılabilmektedir. Zeminin eğim durumunda , hasar durumunda dahi kullanım yapılabilmektedir.

Stropiyer hangi amaçla kullanılacağı , dansite değerleri ve kalınlık gibi çeşitli faktörlere göre fiyatlandırma değişkenlik göstermektedir. Fiyatlandırma yapılması için öncelikle kaç m³’lük bir kullanım alanı olacağı ile ölçülmeye başlanmaldırı. En net fiyat bilgisi için sektör öncüsü Yedi Yonca Strafor ve Ambalaj ile görüşme yapılabilmektedir.

Stropiyer Tasarım - Yedi Yonca Strafor ve Ambalaj

Stropiyer Tasarım – Yedi Yonca Strafor ve Ambalaj

Strafor Tavan Kaplama Örnekleri - Yedi Yonca Strafor ve Ambalaj

Strafor Tavan Kaplama Örnekleri – Yedi Yonca Strafor ve Ambalaj

Diğer Strafor Ürünleri