Strafor Reklam Ürünleri

STRAFOR-KUTU-HARF-BURSA
Ürün Açıklaması

STRAFOR REKLAM ÜRÜNÜ NEDİR?

Strafor Reklam Ürünleri bir çok markanın tercih ettiği yeni nesil reklamcılık yöntemidir. Strafor Reklam ; bir tabela , logo , özel kesim , promosyon ürünü ya da gösterime sunulacak heykel/biblo olabilmektedir. Bir çok ürünün modellemesinin yapılabildiği strafor sayesinde reklamcılık sektöründe çığır açmaktadır.

STRAFOR REKLAM ÜRÜNLERİ NEREDE KULLANILIR?

Strafor Reklam Ürünleri kullanım alanlarının en geniş olduğu yerlerde kullanılmaktadır. Tabelalarda , Promosyon Ürünlerinde , Gösterime Sunulacak Biblolarda , Alışveriş Merkezlerinde vb. açık alan , kapalı alan ve ticarethanelerde kullanılabilir.

NEDEN STRAFOR REKLAM ÜRÜNLERİ?

Strafor Reklam Ürünleri , ahşap , plastik ya da metal ürünlere göre çok daha hesaplı ürünlerdir. Straforun dayanıklılığı ise bu konuda herkesi keskin bir görüşe sürüklemektedir.

STRAFOR REKLAM ÜRÜNLERİ NE İŞE YARAR?

Strafor Reklam Ürünleri ; Firmaların müşteriyle ilk buluşması için kullanılmaktadır. Strafor ürünler sayesinde müşterilerin , firmaya olan algısı değişebilir ve firmaya olan güven duygusu arttırabilmektedir.

FİYATLANDIRMASI NASIL?

Strafor Reklam Ürünlerinin fiyatlandırması tamamen ürünün boyutuna , tasarımına ve içeriğine göre değişkenlik göstermektedir. Bir Strafor Biblo Tasarımı ile müşterilere sunulacak bir Strafor Top Promosyonu arasında ciddi farklar vardır. Fiyatlandırmada en net bilgiyi almak için BURSA STRAFOR ile görüşmenizi tavsiye ederiz.

BURSA STRAFOR WHATSAPP ve BURSA STRAFOR E-MAİL

UÇAK STRAFOR PROMOSYON

UÇAK STRAFOR PROMOSYON

Huawei Kalpli Logo Strafor Reklam Ürünü

Huawei Kalpli Logo Strafor Reklam Ürün

Diğer Strafor Ürünleri