STRAFOR KUTU

BALIK KASA STRAFOR
Ürün Açıklaması

STRAFOR KUTU

Strafordan üretilen Kutular çok amaçlı kullanım imkanı sunmaktadır. Kutu içeriği kullanılan sektöre göre tamamen özel olarak üretilmektedir. Otomotiv sektöründe yedek parça taşımaya yarayan strafor kutular , gıda sektöründe balık kasası olarak kullanılmakta olabilir. Straforun dayanıklı yapısı ve uzun ömürlü kullanım imkanı sayesinde tek bir sefer ödenecek ücretle yıllar boyunca tasarruf etmeniz mümkün olmaktadır.

STRAFOR KUTU NE İŞE YARAR?

Strafor Kutular üst makalede yazıldığı gibi çok amaçlı ürünlerdir. Sizler için bir kaç sektörü ve straforun kullanım amaçlarını derledik

  1. Otomotiv Sektörü – Yedek Parça Taşıma Straforu olarak geçen köpük EPS’ler nakliye sırasında hasar görmesini engellemektedir.
  2. Gıda Sektörü – Balık Kasası olarak kullanılan EPS Köpük ; içerisindeki balığın ömrünü korur ve içerisine koyulan buz küpleri sayesinde uzun ömür sunmaktadır.
  3. Arıcılık/Tarım Sektörü – Bal veya Meşrubat üretimlerinde nakliye sırasında hasar görmesin diye Strafor Kavanoz Koruyucu ya da Şişe Koruyucu Köpük sayesinde kullanılmaktadır.
  4. Beyaz Eşya Sektörü – Ürünlerin nakliye ya da Gösterimi sırasında köşelerde darbe ya da hasar almasın diye Beyaz Eşya Köpüğü ya da diğer adıyla Mobilya Koruyucu Strafor kullanılmaktadır.
  5. Alkol Sektörü – Şarap , Viski gibi alkol şişelerinde nakliye sırasında hasar görülmemesi için kullanılmaktadır.

BURSA STRAFOR KUTU

Bursa Strafor Kutu ya da Bursa Köpük Kutu denilince akıllara doğrudan Yedi Yonca Strafor ve Ambalaj gelmemesi gayet normal. Bursa’nın bir çok yerindeki işletmelere EPS Kutu tasarım ve üretimi yaptık. Bursa Strafor Kutu Fiyatları baz alınınca en hesaplı fiyat ve en kaliteli değerlerle sizlerle birlikteyiz. Gıda sektöründen , otomotiv sektörüne ,tarımdan , beyaz eşya sektörüne kadar tüm Bursa esnafını Strafor ile buluşturuyoruz!
Strafor Fiyatlarını ve detaylı tasarımlar için lütfen bizimle irtibata geçin.
Mavi yazılı bağlantıya tıklayarak ; bizlere ulaşabilir ve Teklif Formu oluşturabilirsiniz.

STRAFOR TAŞIMA KUTUSU- Yedi Yonca Strafor ve Ambalaj

STRAFOR-TAŞIMA-KUTUSU-BURSA

BALIK KASA STRAFOR

STRAFOR-BALIK-KASASI-strafor.net_.tr_

BURSA-STRAFOR-ŞİŞE-KORUYUCU

BURSA-STRAFOR-ŞİŞE-KORUYUCU

Diğer Strafor Ürünleri