GÖRÜKLE STRAFOR TABELA

STRAFOR TABELA NEDİR?

Strafor Tabela , EPS Köpük imalatıyla elden edilen Strafor maddeden yapılan Tabeladır. Strafor Tabela fiyatları bakımından diğer materyallere göre oldukça uygundur ve tercih nedeninin ilk sırasında bu nedenin olduğunu söylemek pek de yanlış olmaz.

STRAFOR TABELA NEDEN TERCİH EDİLİR?

Köpük Tabela diye ya da Strafor Kutu Harf diye aratılınca da Strafor Tabelaya ulaşmak mümkündür. Strafor Tabelalar sayesinde bulunduğunuz işletmenizin iç mekanı ya da dış mekanı oldukça şık bir görünüm kazanmaktadır. Temizliğinden , montajına kadar oldukça kolay olay strafor , işletmelerin tercih nedenlerinden birkaç tanesidir. Sizler için neden Strafor Tabela kullanmanız gerektiğini derledik

  1. Uygun Fiyatlandırma ( Diğer Tabelalar ile Kıyaslandığında çok daha uygun fiyatlandırma olması)
  2. Kolay temizlenebilmesi (Yalnızca nemli bez ile temizlenebilmektedir.)
  3. İstenilen Boyuta Özel Kesim
  4. Uzun Ömürlü Kullanım (Straforun Dayanıklı Yapısı sayesinde yıpranma yapmaz , zaman içerisinde erimez.)
  5. Kutu Harf Kesim , Strafor Harf Kesim ya da Strafor Köpük Tabela kesimi yapılabilmektedir.
  6. Üzerine ilave pleksi kaplama yapılabilmektedir.
  7. İstenilen renkte Strafor Kesim Harf çıkartılabilir.

STRAFOR KUTU HARF

Strafor Kutu Harf olarak tabir edilen Tabelalar harf üzerinde istenilen font , yazı karakteri , büyüklük farketmeksizin yapılabilmektedir. Strafor Kutu Harf fiyatları uygun olduğu için işletmeler , AVMler ya da çeşitli şirketler iç mekanlarında Köpük Tabelayı tercih etmektedirler.

GÖRÜKLE STRAFOR TABELA

Bursa’nın en güzel ilçelerinden birisi olan Görükle’yi Strafor Köpük Tabela ile buluşturuyoruz. Yıllardır çalıştığımız bir çok esnafın da Strafor Tabela ölçülerini ve montajını biz yaptık. Görükle Strafor Tabela diyince akıllara gelen YediYonca Strafor ve Ambalaj en doğru tercih olacaktır.

STRAFOR TABELA FİYATLARI

Straforun uzun ömürlü yapısı , kolay temizlenebilmesi , istenilen renkte boyanılması gibi çeşitli faktörleri düşününce fiyatın yüksek olduğu düşünülür. Fakat bu düşünce yanlıştır. Strafor diğer tabelalara nazaran çok daha uygundur. Strafor tabela ; metal tabela , ahşap tabela gibi çeşitli materyallerden hemen hemen 1/2 oranında uygun fiyatlandırmaya sahiptir. YediYonca Strafor ve Ambalaj bu konuda en doğru fiyatları vermektedir.

Uygulanacak zemin , boyutlandırma , derinlik , istenilen boya Köpük Tabelanın fiyatlandırmasına etki etmektedir. İstenilen tüm tabelalar için lütfen fiyat teklifi isteyin.