DOSAB TABELA

Bursa’nın en işlek sanayi bölgelerinden biri olan DOSAB yani tam adıyla Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi olan bu bölge sanayi tipi işletmelerin en yoğun olduğu bölgelerden bir tanesidir. Bölgedeki yoğun sanayi tipi işletmelerde kendi marka imajını arttırmak amaçlı Tabela yaptırmaktadırlar. Strafor Tabelalar , Bursa Tabelacı hizmeti olarak DOSAB’taki fabrikalara özel olarak üretilmektedir. Üretilen tabelalar genellikle küçük işletmelerdeki gibi olmaz. Büyük fabrikaların tabelaları da büyük olmaktadır. Bu bölgede 10 metre boyutundaki devasa tabelalar görmek pek şaşırtıcı olmayacaktır.

DOSAB TABELA hizmetlerinin haricinde bölgedeki rekabetten kaynaklı bir kaç reklam planı önermekteyiz. Strafor Tabela yaptırdığınız işletmeniz/fabrikanız için TOTEM TABELA/PİLON TABELA da yaptırmanızı öneririz. Bursa Reklam hizmetleri veren Yedi Yonca Strafor ve Ambalaj olarak ; markanızın ilgi çekici bir çok iş planını yapmaktayız. Siz oturun , biz tasarlayalım!

Ahşap Tabela ; fabrikalar için pek çok tercih edilmeyen Bursa Tabela çeşitidir. Tercih edilmeme nedenleri arasında olası bir sıcaklık durumunda yanma endişesinden kaynaklanmaktadır.

Strafor Tabela ; Bursa Tabela hizmetleri vermekle birlikte Bursa Tabelacı olarak Strafor Tabela da üretmekteyiz. Strafor Tabela ; ışıklandırılabilir , yüksek ısılara kadar dayanıklılık gösterir , herhangi bir şekilde etkisini kaybetmez , zaman içerisinde erimez ve oldukça dayanıklıdır. Strafor Tabelalar sadece iç mekanda kullanıldığı söylemi gerçeği yansıtmamaktadır. Strafor Tabelalar dış mekanda da rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Metal Tabela ; Ağırlıklı olarak Sanayi tipi işletmelerde tercih edilir. Montajı diğer tabelalara kıyasla daha zahmetlidir ve uzun bir montaj süresi olabilmektedir. Uygulanacak yerin boyutu , yüksekliği , derinliğine göre işleyiş değişebilmektedir. Vinç ile montaj yapılması durumunda Tabelanın maliyeti artmaktadır.

Strafor Kutu Harf Tabela ; fabrika içi tüm iç mekanlara uygunabilir. Yalnızca dışarıdaki müşterileriniz değil ; işletme içerisindeki personeller de kurumsal havayı yakalamış olur.

Bursa DOSAB Tabela hizmetleri veren bir kuruluş olarak ; onlarca fabrikanın tabelasını tasarladık ve montaj hizmetlerini gerçekleştirdik.

Bursa Tabelacı hizmetlerine DOSAB bölgesi için en uygun fiyatlar ve en kaliteli malzemelerle profesyonel işçilik taahhütü vermektedir.