DEMİRCİ STRAFOR TABELA

Strafor Tabela denilince akıllara gelen tek bursa firması Yedi Yonca Strafor ve Ambalaj ; Demirci’de bir çok işletmeyi Strafor Tabela ile buluşturdu. Strafor Tabelanın kullanım alanı oldukça geniştir. İç ve Dış Mekanlarda kullanımı uygun olan EPS Köpük üretim Tabelalar sayesinde hem maddi tasarruf sağlayın hem de görsel değeriniz katlansın!

Straforun dayanıklı yapısı sayesinde tabelayı her sene ”Paslandı” diyip yenilemenize gerek dahi yok! Kolay temizlenebilen ; yıllar geçse özelliğini kaybetmeyen ve erimeyen yapısı sayesinde sayesinde Ahşap , Metal gibi malzemeler artık tarih oluyor.!

Işıklı Strafor Tabelalar ise iç ve dış mekanlara kolayca uygulanabilmektedir. Montajı oldukça kolay olan bu malzemelerin ; uygulandığı zemine yalnızca bir sefer silikon sıkılır ve yıllar boyunca iç ya da dış mekanda kullanılmaktadır.

Strafor Tabela Fiyatları oldukça minimum seviyededir. Kıyaslayacağınız diğer tabelalar ile arasında en az %50 fiyat farkı çıkmaktadır. Uygulanacak zemin , ürünün yüksekliği , eni , derinliği ve boya/LED cinsine göre fiyatlandırma değişkenlik gösterebilmektedir. Siz fiyat alırken en doğru adres olan Yedi Yonca Strafor ve Ambalaj’ı tercih edin.

NEON LED TABELA ; Işıklı Strafor Tabela ile çok karıştırılmaktadır. İkisi de farklı ürünlerdir. Bunların üretiminden , içeriğinde malzemeye kadar oldukça farklılıkları vardır. Piyasada NEON LED TABELA ile Işıklı Strafor Tabelayı karıştıran vatandaşlar fiyatları bu ölçüye göre yargılamamalıdır. Strafor , Köpük ya da Strafor Kutu Harf fiyatları NEON LED Tabela fiyatlarına göre oldukça uygundur.

STRAFOR TABELA YAPTIRILIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?

Strafor Tabelalar piyasadaki dayanıklı tabelalardan yalnızca bir tanesidir. İçeriğinde maddeler ve hava girişinin az olması sebebi ile deformasyon olmayacaktır , zamanla erime yapmayacaktır ya da ısı değerleri 490 dereceyi görmeden (B1 Alev Yürütmez sınıfı olması gerekir) alev almayacaktır. Strafor ürünlerin bir dansite değeri vardır , bu dansite değeri ürünün kalitesi , kalınlığını etkilemektedir. Dansite yoğunluğunun fazla olması o ürünün çok sağlam olduğu anlamına gelmemektedir. Elbette yüksek değerler daha kalındır fakat uygulanacak zeminler değişmektedir.

Strafor Tabela Nasıl Üretilir?

Strafor Kutu Harfler birer köpük yani strafor ürünüdür. Strafor Makinelerinden kesilen ürünler dış ve iç mekanlarda kullanılmaktadır. Sadece iç mekanlarda kullandığı yanlış bir bilgidir , dış mekanlarda da çoğunlukla kullanılmaktadır. Maliyetini diğer tüm tabelalardan uygun olduğu için kullanımı oldukça fazladır. İstenilen Logo veya Logo yazısı(İstenilen tüm fontlar kullanılabilmektedir.) kolay bir şekilde makineden kesilir. Kesilen straforlar istenilen şekilde boyanabilmektedir. İstendiği takdirde straforun iç kısmına ya da çevre kısmına şerit LED’ler çekilip ; ışıklandırma yapılabilmektedir.