ÇEKİRGE STRAFOR TABELA

STRAFOR TABELA

Strafor Tabelalar bir çok kullanım alanlarında tercih edilen tabela gruplarındandır. Özellikle Bursa Çekirge gibi yerlerde işletmelerin çok az olduğunu söylemek doğru olmayacaktır. Çekirge Strafor Tabela konusunda oldukça çok örneğin bulunduğu yerler arasındadır. Çekirge Köpük Tabela çalışmalarını bölgeye gidildiği takdirde çokca görmek mümkündür. Strafordan üretilen Tabelalar uzun ömürlü olduğu , fiyatlandırılması diğer tabelalara göre oldukça uygun olduğu için Çekirge esnafları mutlaka Strafor Tabelaları tercih etmelidir. Çevreye görsel bir değer katan , isterse ışıklandırılabilen strafor ürünler hem iç mekanlara hem de dış mekanlara uygulanabilmektedir. Dış mekanlara uygunalacak olan tabelalar genellikle Strafor Kutu Harf Kesim işlemleri sonrasında uygulanacak olan zeminlerin üzerlerine monte edilerek uygulanmaktadır.

İç mekanlarda ise genellikle Strafor Logo Kesim işlemleri uygunmaktadır. Strafor Harf Kesim ya da Köpük Harf Kesim işlemleri ise logosunun yazı karakteriyle aynı olan işletmeler için geçerli olmaktadır. Biz işletmelerden bahsederken bu Köpük Harflerin sadece işletmelerde kullanıldığı kastetmedik elbette. Bu tür Kutu Harf Kesimler bireysel olarak dekoratif amaçla da kullanılabilmektedir. Evlerde ya da homeofislerde oldukça çok tercih edilmektedir.

Strafor Tabela Fiyatları uygulanacak olan yere , boyuta , renklendirmeye ya da ışıklandırmaya göre mutlaka değişkenlik göstermektedir. Değişkenlik gösterme nedenleri arasında Dansite değeri dediğimiz Strafor kalınlığı da önemli bir etken olmaktadır. Uzun ömürlü , Nemli bez ile kolay temizlenebilen ve muadillerinden çok daha uygun olan Strafor Tabelalar için fiyat teklifi almanızı öneririz. Strafor Kutu Harf Kesim işlemleri için ya da diğer Köpük işlemleri için mutlaka Yedi Yonca Strafor ve Ambalaj olarak bizimle irtibata geçmenizi tavsiye etmekteyiz.

Neden Strafor Tabela?

Neden Strafor Tabela Kullanmalıyız sorusuna bir kaç cevap vermek istedik. Bunları sizler için aşağıda derledik.

  1. Diğer Tabelalardan Oldukça Uyguna Montajı Yapılmaktadır.(Ahşap ya da Metal Tabelalardan %50 tasarruf sağlar)
  2. Kolay Temizlenebilir. (Pas , Kir , Toz Bırakma yapmaz. Nemli bir bez sayesinde rahatlıkla temizlenebilmektedir.)
  3. İstenilen boyut ve renkte uygulanabilir.
  4. Dayanıklıdır.
  5. Uzun ömürlüdür. Herhangi bir özelliğini kaybetmez
  6. Zamanla erimez

STRAFOR KUTU HARF FİYATLARI

Bu soruya cevap verebilmek için öncelikle yapılacak olan ürünün boyutu , derinliği , kalınlığı vb. etkenler fiyatlandırma açısından oldukça önemlidir. Strafor Harf Tabela veya Strafor Köpük Tabela için en doğru fiyatlandırma için Teklif Al butonuna tıklamanızı öneririz.