BURSA STRAFOR KUTU

Bursa Strafor Kutu Üretim merkezi olan YediYonca Strafor ve Ambalaj olarak tüm ilçelere hizmet vermektedir. Ürün Taşıma Kutuları , Ürün Koruma Kutuları ve Strafora dair tüm kutuların imalatını ve tasarımını yapmaktayız.

STRAFOR KUTU NEDİR?

Strafor Kutu ; Dayanıklı ve Uzun ömürlü malzeme olan strafordan üretilen kutulardır. Isı geçirgenliğinin az olması , içerisindeki ürünü dayanıklı bir şekilde muhafaza etmesi ve bulunan ortamda hasarı engellemesi gibi çeşitli faktörlerden dolayı tüm sektörlerde tercih edilmektedir. Strafor ürünler otomotiv , gıda , beyaz eşya , endüstriyel , teknoloji , medikal ürünler gibi tüm sektörlerde kullanılan ürünlerdir.

Gıda sektöründe Balık Kasası diye tabir edilen Strafor Köpük ürünler kullanılmaktadır. İçerisindeki ürünü bozmaz , taşıma esnasında suyu akmaz. Otomotiv sektöründe yedek parça taşıma kutusu şeklinde kullanılmaktadır. İçerisindeki değerli yedek parça ürünlerini Strafor Kutu ile korunmaktadır. Beyaz eşya sektöründe ise genellikle nakliye/taşıma durumundaki beyaz eşyaların köşelerine yerleştirilecek olası bir hasarın önüne geçilmektedir.

Kısacası Strafor Kutular , Strafor Ürün Koruma Ürünleri ya da diğer adıyla Strafor Ürün Taşıma Kutuları bir çok sektörde çeşitli amaçlarla kullanılabilmektedir. Kullanılacak sektörün içeriği de oldukça önemlidir.

Strafor Kutu Ne İşe Yarar?

Strafor Kutular , çok fonksiyonel ürünlerdir. Bir Arıcı da kullanabilir , bir beyaz eşya üreticisi de. Arıcıların kullanım alanı genelde imal ettikleri balları düzgünce kargoya verebilmek ve kavanozların zarar görmesini engellemek için kullanır. Kavanozu strafor kutunun içerisine yerleştirir ve nakliye esnasında herhangi bir şekilde zarar görmesini engeller. Beyaz eşyacılar ise genellikle bu ürünün muhafazasında ve nakliyesinde oluşabilecek büyük hasarlardan kurtulmak için kullanmaktadır. Kullanılacak olan Köpük Kutu bu beyaz eşyaların genellikle köşelerine konulur ve hasar almasının büyük ölçüde önüne geçilir. Strafor ürünler zaman geçtikçe erimez , özelliğini kaybetmez.

Strafor Kutular Nerelerde Kullanılır?

  • Otomotiv Sektöründe Yedek Parça Taşımak İçin Kullanılmaktadır

  • Medikal Sektörde İlaç Taşımak İçin Kullanılmaktadır.

  • Beyaz Eşya Sektöründe Nakliye Esnasında Hasar Görmemesi İçin Kullanılmaktadır.

  • Arıcılık/Meşrubatçılık Sektöründe Kavanozun Hasar Görmemesi ve İçerisindeki Ürünün Bozulmaması İçin Kullanılmaktadır.

  • Balıkçılık Sektöründe Ürünün Bozulmaması ve Hava Almaması İçin Kullanılmaktadır.

  • ve benzeri bir çok sektörde kullanımı uygundur.

STRAFOR KUTU ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Strafor kutular uzun ömürlü yapısı sayesinde bir çok sektörde kullanılmaya devam etmektedir. Gıda sektöründen , nakliyeye kadar bir seferlik alınan strafor kutular yıllarca o işletmeye yeterli olabilmektedir. Strafor Kutu ya da Köpük Kutuların özelliklerini sizler için derledik.

  1. Isı Yalıtımı Yapmaktadır

  1. İçerisine Yerleştirilen Ürünlerin Bozulmamasına yardımcı olur.

  1. İçerisindeki ya da çevresine sarılan ürünün hasar görmemesine yardımcı olur

  1. Uzun Ömürlüdür. Zaman içerisinde erimez , özelliğini kaybetmez.

  1. Renklendirilebilir / Boyanabilir.

  1. İstenilen boyutta/ölçüde kesilebilir.

STRAFOR KUTU NEREDEN ALINIR

Strafor Kutu bir çok web sayfasında mevcut ve çeşitli satıcıları olsa da uzun yıllardır bu sektörde hizmet veren bir işletme tarafından almanız sizin için en doğru karar olacaktır. Yedi Yonca Strafor ve Ambalaj olarak uzun yıllardan beridir yaptığımız işler , referanslarımız ve tecrübelerimizle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

STRAFOR KUTU ÇEŞİTLERİ ;

Strafor Köşe Koruyucular
Strafor Balık Kasası
Strafor Mobilya Köşe Koruyucu
Strafor Şişe Koruyucu
Strafor Kavanoz Koruyucu
Strafor Güveç Koruyucu
Köpük Şişe Koruyucu
Köpük Kavanoz Koruyucu
Köpük Güveç Koruyucu
Mobilya Köpükleri
Balık Kasası
Buz Aküsü