BEŞYOL TABELA

Strafor Kutu Harf ve Strafor Tabela harf denilince akıllara Beşyol gelebilir , nedeni ise Bursa’nın en işlek yerlerinden birisi olmasıdır. Yeni Yalova Yolu ya da İstanbul Yolu Caddesi diye geçen Beşyol’da ; işletmeler ağırlıklı olarak otomotiv sanayisinde faaliyet vermektedir.
Bursa Tabelacı olarak ; Beşyol esnafının tamamına Strafor Tabela ve Köpük Tabela hizmeti sunmaktayız. Strafor Tabelaların dayanıklı yapısı sayesinde bir kere uygulanacak Tabela sayesinde işletmeniz yıllarca korunaklı bir şekilde durur.

Strafor Kutu Harf ile yapılan Strafor Tabelalar Beşyol Tabelacısı olarak tanınan Yedi Yonca Strafor ve Ambalaj tarafından itina ile yapılır , köpük tabelanın montajı ise çok kolay bir şekilde uygulanmaktadır.

Strafor Tabelalar , Işıklı Strafor Tabela ya da Köpük Tabela olarak iki şekilde ayrılabilmektedir. Beşyol Işıklı Strafor Tabela , Neon LED Tabela ile karıştırılmamalıdır. Strafordan üretilen tabakaların üzeri rahatlıkla temizlenebilir , montajı kolaydır ve istenilen Kutu Harf Kesime ya da Strafor Logoya kolaylıkla dönüştürülebilmektedir.

Strafor Tabelaların bir diğer özelliği ise ; uzun ömürlü yapısıdır. Strafor Tabela hiç bir zaman özelliğini kaybetmemektedir. Yıllar boyunca duran Ahşap Tabelalar gibi köşeden kalkma yapmaz , Metal Tabelalar gibi ise paslanma yapmaz. Günden güne erimeyen Strafor Tabelalar kullanan esnafın ciddi ölçüde tasarruf sağlamasına olanak sağlamaktadır.

Bursa Strafor Tabela Fiyatları diye sorulunca karşısına çıkan bir çok Bursa Reklamcı sayfasında farklı bir fiyatlandırma görmek gayet normaldir. Strafor Tabela , Strafor Kutu Harf ya da Köpük Tabela uygunalacağı/montajı yapılacağı yerin yüksekliğiniden , içerisine kesilecek strafor kalınlığına , ölçüsüne kadar tamamıyla değişken fiyatlıdır. Sadece bununla kalmamakla birlikte işletmenizin ismi ne kadar uzunsa fiyat mutlaka değişkenlik gösterecektir.

Köpük Tabela diye adlandırılan ya da halk arasında Köpük Harf Tabela denilen bu uygulamanın Beşyolda oldukça fazla referesini görmeniz mümkündür.

Strafor Kutu Harf için mutlaka bizlerle iletişime geçmenizi ve fiyat teklifini almanızı tavsiye ederiz.

Strafor Köpük Tabela için Beşyol Tabelacı olarak tanınmanın verdiği haklı gururu yaşamaktayız. Nilüfer Tabelacı , Yıldırım Tabelacı , Beşyol Tabelacı , Görükle Tabelacı , Erikli Tabelacı diye tanımlandıran herkesin bizimle Strafor Köpük Tabela konusunda ilişkisi olmuştur.

Işıklı Köpük Tabela ya da Işıklı Köpük Harf denilen Strafor Köpük Tabelalar NEON Led gibi değildir. Daha önceden kesilmiş Strafor kutu Harfin içine ya da dış çevresine yerleştirilir. Yerleştirilen şerit LED’lerin rengi önemli değildir. Dilerseniz mavi , dilerseniz sarı , beyaz ya da kırmızı gibi tüm renkleri seçebilirsiniz.

BURSA TABELACI olarak BEŞYOL TABELACI markasıyla tüm Beşyol esnafına hizmet vermekteyiz.