BEŞEVLER TABELA

Beşevler Tabela denilince akıllara genellikle çok çeşitli tabela örnekleri gelmektedir. Bursa’nın en işlek mahallerinden birisi olan Beşevler ; sanayi kesimine yakın olmasından otomotiv sektöründe bir çok işletmeyi barındırmaktadır. Ayrıca kafeler , pet shoplar , eczaneler , tekeller , marketler gibi bir çok sektörün olduğu işletmeyi de içinde barındırmaktadır.

Işıklı Tabela ya da Ahşap Tabela Beşevler’de oldukça yaygın olsa da özellikle son zamanlarda Strafor Tabela kullanımı oldukça artmıştır. Strafor Tabelanın maliyetinin diğer tabelalara kıyasla oldukça mâkul olması ve montajının kolay olması Beşevler esnafını özellikle bu tabelalara yönlendirmektedir.

Beşevler Reklamcı hizmeti veren bir çok işletme olsa da geniş portföyümüz ve referanslarımız ile Beşevler esnafı Yedi Yonca Reklam’ı oldukça sevmekte. Daha önce yaptığımız Totemlere , Pilon Tabela çeşitlerine baktığınızda bu durumun gayet doğal olduğunu anlayabilmekteyiz.

Bursa Tabela hizmeti vermekle birlikte , tüm reklam çalışmalarını da yapmaktayız. Reklam ve Strafora dair herşeyin bulunduğu geniş portföyümüz sayesinde sizlere hizmet vermek bizim için mutluluk kaynağıdır.

Işıklı Strafor Tabela ; dayanıklı yapısı , yıllar boyu özelliğini kaybetmeyen yapısı ve ışıklandırılabilir zeminleri sayesinde çok daha hoş bir hâle getirebilmektedir.

Ahşap Tabela ; geleneksel tabela çeşiti olan tabelalar Bursa Tabelacısı sayesinde pos-modern bir hava ile şekillendirilebilmektedir.

Billboard ya da Raket Pano dediğimiz Tabela yanında ilave olarak Tabela işlemleri olarak geçmektedir. Beşevler Tabela hizmetlerinin yanında ilave olarak Beşevler Reklam hizmetleri sağlamaktayız.

Beşevler Reklamcısı çok geniş bir portföye hitap etmektedir. Yalnızca Beşevler Tabela ile sınırlı kalmayıp Dijital Baskıdan , Raket Panoya kadar bir çok çalışma sağlamaktadır.

Tabelacılık alanında yılların vermiş olduğu deneyimlerle sizlere yepyeni bir müşteri portföyü oluşturmayı sunmaktayız. Müşterileri ilk karşılama noktası olarak tanınan Tabelalar sayesinde artık yepyeni bir imajınız olacaktır.

Kötü Hava Şartlarında bile dayanıklı olan , uzun ömürlü malzemelerden üretilen , zamanla etkisini kaybetmeyen ve ışıklandırılabilen yeni nesil reklamcılıkta uzman ekibiyle sizlere her yerde ve her şekilde destek vermekteyiz.

Bursa ALTINŞEHİR TABELACI , BURSA ATAEVLER TABELACI , BEŞEVLER ÇAMLICI TABELACI , KÜLTÜR MAHALLESİ TABELACI gibi tüm isimlerle anılan bizlere bir telefon kadar yakınsınız.

Sizlerde yeni projelerimizde , kendine hayran bırakan tabela çalışmalarımız ve Bursa Reklam çalışmaları için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Yerinizde ücretsiz keşif imkanları , logonuza uygun ölçülendirme ve uygun fiyat teklifleri için Yedi Yonca Strafor ve Ambalaj’ı ziyaret edin.

Işıklı veya Işıksız farketmeksizin Ahşap , Metal , Forex , Kompozit veya Strafor Tabela ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz kalitenin adresi!

AHŞAP TABELA

KOMPOZİT TABELA

METAL TABELA

STRAFOR TABELA

KUTU HARF TABELA