BALAT STRAFOR TABELA

BALAT TABELA

Bursa Balat Tabela denilince akıllara ilk gelen Yedi Yonca Strafor ve Ambalaj ; Balat ta bir çok işletmenin tabela ihtiyaçlarını karşılamıştır. Balat’taki yerleşkelerde müşteri karşılamak için genellikle Strafor Tabela ya da Köpük Tabela kullanılmaktadır.

Strafor Tabela Neden Tercih Edilir?

Strafor Tabelalar diğer adıyla Strafor Harf Kesim , Strafor Kutu Harf Kesim ya da Köpük Tabelalar diğer materyallere göre çok daha kullanışlıdır. Ahşap ya da Metalden üretilen tabelaların hem maliyeti , hem temizliği oldukça zordur. Straforun dayanıklı yapısı , kolay temizlenmesi ve uygun fiyatlandırılması sayesinde bir çok işletme Köpükten yapılan Tabelaları tercih etmektedir. Strafordan üretilen Tabela , nemli bir bezli oldukça kolay temizlenebilmektedir. İç ve Dış mekanlarda tercih edilebilen bu ürünler ; işletmenin müşterileri ilk karşılama noktalarıdır.

Balat Strafor Tabela

Balatta montajını yaptığımız bir çok tabela hâlâ ilk günkü formatını korumaktadır. Dayanıklı yapı malzemesi olarak geçen köpük sayesinde ilk gün montajını yaptığımız tabelalar olumsuz hava koşullarından etkilenmemektedir.

Işıklı Strafor Tabela

Strafor Tabelalar sadece Beyaz Köpük Kullanılarak yapılmaz. Boyanabilir bir malzeme olan EPS , aynı zamanda ışıklandırılabilmektedir. İşletmelerin tercih ettiği diğer tabela çeşitleri de Işıklı Strafor Tabelalardır. Straforun köşelerine ya da içine yerleştirilen LED’ler sayesinde ışıklandırma yapılabilir ve çok daha yaratıcı logolar tasarlanabilmektedir. NEON LED TABELA ile karıştırılmamalıdır.

BALAT STRAFOR TABELA FİYATLARI

Strafor Tabelalar diğer materyal tabelalardan oldukça uygundur. Metal ya da Ahşap tabelaların maliyetinin hemen hemen 1/2’sine tekamül etmektedir. Tabelanın uygulanacağı zemin , logonun veya yazının boyutu bilinmeden net bir fiyat vermek maalesef mümkün olmayacaktır. Bu konuda kaliteli işçilik ve uygun fiyat çıkartan Yedi Yonca Strafor ve Ambalaj’ı önermekteyiz. Bizlerden fiyat teklifi almak için ise isterseniz İletişim sekmesindeki telefon numaralarımızı arayabilir , isterseniz Teklif Al sekmesine tıklayıp bizlerden fiyat teklifini alabilirsiniz.