ALTIPARMAK TABELA

Bursa’nın en işlek caddelerinden biri olan Altıparmak için bir çok tabela çalışması yaptık. Bölgedeki esnafın ve işletmenin Tabela ihtiyacını karşılamakla beraber ; yeni nesil reklamcılık deneyimini Altıparmak esnafına yaşattık. Bu tarz konseptlerin gösterimi , planlaması ve tasarısı için bir mesaj atmanız sizler için en doğru tercihlerden birisi olacaktır. Altıparmak Tabelacı olarak sizlere işlerinizi büyütme fırsatı , Tabelanızın müşteri değeri ve kurumsal marka imajını katmak için sabırsızlanıyoruz.

Tabela fikirleri bakımından Altıparmak oldukça bereketli bir lokasyondur. Kalabalık bir müşteri portföyünün olduğu , yaya trafiğinin oldukça fazla olduğu ve bölgedeki esnafların fazlalığı sebebiyle Tabela konusunda oldukça fazla çalışma vardır. Ahşap Tabela , Forex Tabela , Çatı Tabelası , Strafor Tabela gibi bir çok Tabela çeşidi ve örneği bulmak mümkündür.

Yapılacak olan Bursa Tabela çalışması sayesinde mevcut müşterilerinizin sizlere olan imajı artacak ve potansiyel müşterilerinize Kurumsal Bir İmaj çizilerek mutlaka planlama yapılmalıdır. Bursa Reklamcı , yerinize gelerek ücretsiz keşif sağlamaktadır. Ücretsiz keşif sonrasında Bursa Tabela sizler için , size uygun tabela tasarımlarını listeyecektir.

Bursa Tabelacı ekipleri ; Bursa Tabela Fiyatları bakımından en hesaplı fiyatlandırmayı ve en kaliteli ürünleri sunmaktadır.

Açık Hava Reklamcılığı Bursa bölgesinde oldukça fazla örneğe sahip yeni nesil reklamcılık türüdür. Gelinlikçi Tabelası , Bursa Market Tabelası , Bursa Tekel Tabelası , Bursa Dönerci Tabelası , Bursa Telefoncu Tabelası gibi çeşitli kulvarlarda boy göstermekle birlikte Bursa Manav Tabelası , Bursa Tabela gibi yeni nesil işlere de imkan sağlamaktadır.

Mevcut müşterilerinizin yanında yeni müşterilerle tanışacağız ilk karşılama noktası Tabelalarınızdır. Tabelanın görsel değeri ne kadar yüksek olursa müşterilerinizin işletmeye olan güveni o kadar fazladır. Fazla olan bu güven zamanla paraya dönmektedir. Unutmayın iyi bir Bursa Tabelacısı sizler için en iyi işi yapacaktır. Bunun karşılığını da kısa bir süre içerisinde göreceksinizdir.

Işıklı Strafor Tabela sayesinde diğer Işıklı Tabela gibi fazla masrafa girilmez. Neon LED Tabela yerine kullanılacak olan Işıklı Tabela ya da Işıklı Strafor Tabela fiyatlandırma bakımından oldukça uygun bir üründür. Uygun olduğu ; kalitesiz olduğu anlamına gelmemektedir tabii ki. Strafor Tabelalar uzun ömürlüdür ve zamanla erimez ; özelliğini kaybetmez. Çevresine ya da içine çekilen LED sayesinde ışıklandırılabilir. İstenilen renklerde görsel düzen sağlanabilir.

Altıparmak Reklam ; sizlere yaptığı işin garantisini vermektedir. Bir sefer yaptıracağınız tabelanın uzun yıllar hoş bir görüntüye ve dayanıklılığa sahip olmasını istemezmisiniz? Cevabınız evet ise Altıparmak Tabela ekibiyle mutlaka iletişime geçmelisiniz. Bursa Reklamcı konusunda en deneyimli ekip olan Yedi Yonca Strafor ve Ambalaj’ı tanımanızı öneririz. Bizlere aşağıda yazılı olan telefon numarasından ya da buradaki mavi yazıya tıklayarak ulaşabilmeniz mümkün.

Telefon Numaramız ; 0533 252 90 99